| Таразы түріЗертхана | Дискреттілік0,05 гр | Ең аз салмақ2,5 гр |
| Кілттер саны6 | Салмақ шегі3 кг | Платформа өлшемі140*180 мм |
| ОрындауҮстел үсті | ТексеруИә | Дәлдік класыЖоғары (II) |
M-ER 122 ACF-3000.05 "ACCURATE" LСD – бұл шағын зертхана таразысы. Модель сертификаттау және мемлекеттік тексеруден сәтті өтті. Сынақ нәтижелері бойынша ГОСТ бойынша II дәлдіктің класы расталды. Таразы ғылыми-зерттеу зертханаларында, әртүрлі өнеркәсіп салаларындағы кәсіпорындарда қолданылады. Модель ювелирлік шеберханалар мен салондар үшін жарамды.
Конструкцияның ерекшеліктері
M-ER 122 ACF-3000.05 "ACCURATE" LСD моделі үш нұсқада шығарылады. Бұл модификация максималды өлшеу шегінің айырмашылығымен: 3000 гр. Минималды өлшеу шегі: 2,5 гр. Нақты бөлінудің бағасы - 0,05 гр. Жүйеде 1 өлшеу единиці енгізілген: грамм.
Пайдаланушыларға бірнеше жұмыс режимдері қолжетімді:
- Қарапайым өлшеу;
- Пайыздық өлшеу;
- Тарази салмағын есепке алу;
- Санақ режимі (жеке өлшеу);
- Юстировка;
- Тексеру
Режимдерді мембранды пернетақта арқылы ауыстыруға болады. Нәтижелер 6-разрядты LCD-дисплейде көрсетіледі. Сандардың көлемі: 8*21 мм. Дисплейді жарықтандыру режимі қолжетімді. Энергия көзі ретінде екі тип: электр желісінен немесе встроенный аккумулятормен қамтамасыз етілген.
Артықшылықтары
M-ER 122 ACF-3000.05 "ACCURATE" LСD-ның басты артықшылығы – төмен баға. Бұл зертхана таразыстары аналогтардан әлдеқайда арзан. MERTECH компаниясының сайтында сіз осы модельді өндіруші бағасымен сатып ала аласыз.
Модельдің басқа артықшылықтары:
- Шағын өлшемдер. Корпус: 210*300*100 мм. Платформа: 140*180 мм.
- Салмағы платформа тот баспайтын болаттан жасалған.
- Рама жоғары тығыздықтағы металдық қорытпадан орындалған.
- Платформаның деңгейін реттеу үшін реттелетін тіректер мен деңгей стабилизаторы.
- Аккумулятормен үздіксіз жұмыс уақыты: 20 күнге дейін.
- Артық жүктемеден қорғау қарастырылған.
Юстировка дәлдікті сақтау үшін қажет. Калибровканы әр сөндіруден кейін жүргізу керек.
Заказды рәсімдеу
MERTECH M-ER 122 ACF-3000.05 "ACCURATE" LСD таразыларын сауда үстемесінсіз сатып ала аласыз. Біз Астана қаласына тапсырыстарды жеткіземіз немесе Қазақстанның кез-келген өңіріне жібереміз. Құрал-жабдықтарды жылдам және мұқият жеткізуге кепілдік береміз. Заказды рәсімдеу үшін бізге қоңырау шалыңыз немесе сайтта өтініш қалдырыңыз. Біз сізге жақын арада жауап береміз.
| Таразы түрі | Зертхана |
|---|---|
| Дискреттілік | 0,05 гр |
| Ең аз салмақ | 2,5 гр |
| Кілттер саны | 6 |
| Салмақ шегі | 3 кг |
| Платформа өлшемі | 140*180 мм |
| Орындау | Үстел үсті |
| Тексеру | Иә |
| Дәлдік класы | Жоғары (II) |
| Жүктеме ұяшықтары, дана. | 1 |
| Дыбыстық және визуалды көрсеткіш | Иә |
|---|---|
| Жұмыс режимдері | Қарапайым өлшеу; Пайыздық салмақ; Тара салмағын есепке алу; Калибрлеу |
| Жапсырмаларды басып шығару | Жоқ |
| Тұрақтандыру жылдамдығын өзгерту | Иә |
| Энергия үнемдеу режимі | Жоқ |
| Бағдарламаланатын жады | Жоқ |
| Калибрлеу | Иә |
| Тара сынамаларын алу ауқымы | Бүкіл ассортимент |
| Өлшем бірліктері | Гр, тола |
| Өзін-өзі диагностикалау режимі | Иә |
| Деңгей | Иә |
| Кепілдік | 2 жыл |
|---|---|
| Таразылардың қолданылуы | Дәріхана үшін, Зергерлік дүкендер үшін |
| Батарея | Иә |
| Тексеру | Иә |
| Тамақтану | 5,8В - 0,5А |
| Рұқсат етілген ылғалдылық | 80% |
| Атмосфералық қысым | 630...800 мм сын.бағ Өнер. |
| Жұмыс температурасы | 10… +40 |
| Көрсеткіштер саны | 1 |
|---|---|
| Көрсеткіш түрі | СКД |
| Көрсеткіш цифрларының саны | 6 |
| Таңба өлшемі, мм | 8*21 |
| Интерфейс | Жоқ |
|---|---|
| Интерфейстер | Жоқ |
| Габариттік өлшемдер (WxDxH), мм | 210*300*100 |
|---|---|
| Алдыңғы әйнек | Жоқ |
| Платформа материалы | Металл, пластик |
| Су өткізбейтін қорап | Жоқ |
| Дене материалы | Пластмасса, металл |
| Салмағы | 2,5 кг |
| Пернетақта түрі | Мембрана |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Салмақ өлшейтін ілмек | Жоқ |
| Коррозиядан қорғау | Жоқ |
| Ылғалдан қорғау | Жоқ |
| Реттелетін тіректер | Иә |
| Платформа пішіні | Шаршы |
| Жабдық | Қуат адаптері, платформа, кепілдік картасы, пайдаланушы нұсқаулығы |
|---|
-
Жоқ пікірлер бұл тауар.
-
Әлі сұрақтар болмады